تلگرام حرف آخر
حرف آخر - دانلود جزوه عربی قانون ۸۳ استاد محمد واعظی

دانلود جزوه عربی قانون ۸۳ استاد محمد واعظی

نازنین بقایی
5
محمد واعظی
5
دانیال نبوی
5
پرهام اربابی
5
کل
5.00
دانلود جزوه عربی قانون ۸۳ استاد محمد واعظیReviewed by حرف آخر on Jan 1Rating: 5.0دانلود جزوه عربی قانون ۸۳ استاد محمد واعظیمیانگین درس عربی برای رتبه های برتر تقریبا بین ۷۰ تا ۸۰ درصد بوده است و اگر شما بتوانید درصد خود را تا این حد برسانید توانسته اید خود را در این حلقه جا ....

جزوه مکمل پکیج عربی جامع حرف آخر ( استاد محمد واعظی )

پکیج عربی جامع استاد واعظی

میانگین درس عربی برای رتبه های برتر تقریبا بین ۷۰ تا ۸۰ درصد بوده است و اگر شما بتوانید درصد خود را تا این حد برسانید توانسته اید خود را در این حلقه جا بدهید و بهترین رتبه را کسب کنید به شرط آنکه مسیر درستی را پیش بروید.استاد واعظی برای درک مطلب درس عربی که شامل ۸ سوال در کنکور می باشد تمام تضادها و تمام  رمزهای آن را بیان کرده است و به دانش آموزان نشان داده است که این مبحث بسیار علمی نیست و بسیار راحت می‌تواند به همه سوالات آن در کنکور جواب داد. کل عربی کنکور در ۲۲ ساعت جمع شده است و حتی دانش آموزی که بسیار ضعیف است و پایه قوی ندارد به راحتی می‌تواند این عربی  استاد واعظی را در چهار روز جمع کنند و به درصد صد فکر کنند.
نکته ای که باید عرض شود این است که استاد واعظی گفته اند که همیشه درک مطلب را در کنکور در آخر همه سوالها جواب بدهید تا وقت خود را برای آن بگذارید و وقت را از دست ندهید. در کنکور در کل ۲۰ دقیقه برای درس عربی وقت دارید شما اول ترجمه را حل کنید و به سراغ تحلیل و تشکیل بروید. تمام مباحث عربی را استاد واعظی بارها تکرار و مرور کرده است که دانش آموز خیلی قشنگ یاد می‌گیرد و استاد واعظی گفته اند که آنقدر تکرار کرده ام که دانش آموزان می گویند استاد واعظی من یاد گرفته ام  دیگر تکرار نکنید.
به گفته استاد واعظی تنبل ترین و ضعیف ترین دانش آموز فقط با ۲۲ ساعت و ۱۵ جلسه تبدیل به دانش آموز زرنگ و قوی می شود و این محال نیست زیرا حاصل زحمت چندین ساله استادان موسسه حرف آخر می باشد.

 

دانلود عربی حرف آخر – قانون ۸۳

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*/